500м 7 mill (30cм)

Крапельна стрічка (емітерна) 500м, 30см. ТМ "Shadow" (Чехія) з вбудованими крапельницями. 1,4 ч/л.
1 031,91 ₴/бухта
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: кпш-0006
+380 (96) 648-74-92
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крапельна стрічка (емітерна) — це сучасне та високоефективне рішення для зрошення, яке забезпечує оптимальний розвиток рослин і значну економію води. Вона є незамінним інструментом для дбайливого поливу як на невеликих присадибних ділянках, так і на великих сільськогосподарських угіддях.
Основні характеристики:
- Намотування в бухті - 500 м
- Тип - крапельна, щілинна стрічка
- Відстань між крапельницями - 30 см
- Витрата води - 1,4 л/год.
- Щільність - 7mil
- Емітер вбудований
- Виробник - Чехія
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shadow |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал шланга | Поліетилен |
| Діаметр | 16 мм |
| Робочий тиск | 1 атм |
| Товщина стінки | 0.2 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Крапельна стрічка |
| Мінімальний робочий тиск | 0.4 Бар |
| Максимальний робочий тиск | 1.2 Бар |
| Довжина бухти | 500 м |
| Відстань між водовипусками/емітером | 30 см |
| Вид товару | Стрічка для крапельного поливу |
| Користувацькі характеристики | |
| Витрата води | 1.4 |
| Стійкість до ультрафіалету | True |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 031,91 ₴/бухта







