
МІНЕРАЛЬНА ВАТА ДЛЯ ДИМОХОДІВ "PAROC"-50 ММ, ШИРИНА 1 М.
489 ₴/пог.м
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ПРК-002
+380 (96) 648-74-92
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мінеральна вата продається від 1 метру кратно одному метру.
Фольгована мінеральна вата "Paroc" (Польща) - широко застосовується для тепло і звукоізоляції будівельних приміщень, сауни. лазні, трубопровідних систем, димоходів використовується при укладанні теплої підлоги.Утеплювач "Paroc" оснащений алюмінієвою фольгою, а не напиленням.Максимальна робоча температура +600*С. Товщина хв. вати 50 мм. В рулоні 5 м2.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Paroc |
| Країна виробник | Польща |
| Вид мінеральної вати | Базальтова вата |
| Максимальна робоча температура | 600 град. |
| Тип покриття | З одного боку |
| Форма поставки матеріалу | Рулон |
| Розміри | |
| Довжина | 5 мм |
| Товщина | 50 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Екологічна безпека матеріалу | Безпечний |
| Тип матеріалу | НГ (негорючий) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 489 ₴/пог.м






